Satisbox

SATISBOX TOOLBOX

Co je to toolbox?

Původně box na nářadí, který je v každé domácí dílně. Ano, název je samosebou anglicky, ale používá s na celém světě. ToolBox slouží k uspořádání nářadí, kdy každá věc má své místo, celá sestava nezabírá mnoho místa a dá se s ní manipulovat.

V našem případě se však bavíme o zařízení SatisBox, které je o stupínek výše. Nejen že slouží k uspořádání, ale i k perfektní evidenci. Navíc se k položkám v toolboxu nedostane nepovolaná osoba, takže se eliminují ztráty a manka. A další nesporná výhoda? SatisBox funguje 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Je to precizní výdejna nářadí, nástrojů, nebo jiných drahých a nepostradatelných položek. Nebere si dovolenou a o veškerých pohybech vás online informuje. Nestane se, že by na displeji SatisBoxu bylo napsáno „Přijdu hned“, „Jsem u lékaře“ ,nebo „Dnes výdej pouze do 12:00hod“.

Veškeré pohyby jsou pod kontrolou a online k dispozici. Management výroby má tedy okamžitý přehled o důležitých položkách nepostradatelných pro výrobu a umožňuje nové položky operativně doplňovat dle skutečné potřeby.

Satisbox v praxi

Vaše drahé nástroje se přestanou objevovat v bazarech, na internetových stránkách, nebo v domácích dílnách.

pro více informací nás kontaktujte

adresa

CODEON SOFT spol. s r.o.
Palánek 476/75
682 01 Vyškov

telefon

+420 739 008 910

e-mail

codeon@codeon.cz
info@codeon.cz

 

CODEON SOFT spol. s r.o.
Palánek 476/75
682 01 Vyškov

+420 739 008 910
codeon@codeon.cz

www.codeon.cz
www.facebook.com/codeon