TISKÁRNY

Společnost CODEON je dodavatelem tiskáren značek SATO, ZEBRA,  CITIZEN, TSC a dalších. Vzhledem k širokému portfoliu těchto tiskáren doporučujeme odbornou konzultaci, díky které si z naší nabídky tiskáren lépe vyberete. Tiskárny pro tisk etiket včetně RFID jsou rozděleny do více kategorií:

– rozlišení tisku 203, 305 a 600dpi,
– přímý, nebo termotrasfer tisk
– standardní, nebo RFID tiskárna
– různá maximální šíře tisku
– použití kancelářské, nebo průmyslové a tiskárny pro aplikátory etiket
– OEM vestavné tiskárny

Samozřejmostí je možnost instalace, zaškolení obsluhy.

Kancelářské tiskárny

Slouží pro menší objem tisku (obálkové štítky, inventarizace, interní logistika), většinou jsou plastové a mají nižší výkon.  Zásoba etiket v takových tiskárnách má většinou menší objem, než v tiskárnách průmyslových. 

Průmyslové tiskárny

Jejich využití najdeme většinou tam, kde je potřeba tisknou větší objemy etiket a odolnost tiskárny by již měla být výrazně vyšší, než u tiskárny kancelářské.  Šasi tiskárny je většinou kovové, tiskárna pojme větší návin etiket a tiskové pásky, je rychlejší a snese hrubější zacházení.  Nasazení těchto tiskáren už je vhodné ve výrobě s potřebou intenzivního tisku – výroba, sklady atd

Aplikátorové tiskárny

Jsou přímo určené pro průmyslové využití v automatických  aplikátorech etiket ve výrobních linkách. Zatížení těchto tiskáren již bývá značné a nezřídka jsou provozovány nonstop.

OEM (vestavné) tiskárny

Tyto tiskárny jsou většinou menších rozměrů, velmi často pouze Termodirekt a implementují se do zařízení, jako jsou registrační kiosky v nemocnicích, tiskárny vstupních lístků, parkovací automaty atd.

Přenosné tiskárny

Primárně se tato zařízené hodí pro operativní tisk etiket ve skladech – výdej zboží, dále jako tiskárny účtenek, vstupenek atd.

Tiskárny plastových karet

Vytvářejte profesionální identifikační, dárkové a věrnostní, nebo finanční karty snadno a rychle ze svého počítače pomocí spolehlivých tiskáren platových karet. Tisk je rychlý a velmi kvalitní. Udělejte pro svoje zákazníky víc, než očekávají.

K tiskárnám dále nabízíme

  • Software, včetně integrace do vašeho stávajícího řešení
  • Spotřební materiály (tiskové pásky a etikety včetně RFID)
  • Servis
  • Dodávky náhradních dílů, tiskových hlav a tiskových válců

Vaše poptávka zde

adresa

CODEON SOFT spol. s r.o.
Palánek 476/75
682 01 Vyškov

telefon

+420 739 008 910

e-mail

codeon@codeon.cz
info@codeon.cz

 

CODEON SOFT spol. s r.o.
Palánek 476/75
682 01 Vyškov

+420 739 008 910
codeon@codeon.cz

www.codeon.cz
www.facebook.com/codeon